Квартири в новобудові – правила вибору

Квартири в новобудові – правила вибору

Питання власного житла – досить гостро стоїть для багатьох людей. Сплачувати довгий час оренду не так приємно, як за свою квартиру. Тому приходить розуміння, що пора визначитись із забудовником і вибрати майбутнє помешкання. На сьогодні існує широкий вибір новобудов в багатьох містах, наприклад, ЖК Garden City Residenceв Києві, де можливо придбати якісне житло.

Яким має бути забудовник?

Перш ніж вибирати квартиру, потрібно знайти надійного забудовника. Серед критеріїв важливими являються:

  • Досвід

Ті організації, що давно на ринку, зарекомендували себе певним чином. Знайти інформацію можливо на офіційному сайті, або спеціальних інформаційних ресурсах. Разом з тим подивитись готові проекти, що вже здані в експлуатацію.

  • Репутація

Ключовий елемент при формуванні довіри у клієнтів. Ознайомитися з цим пунктом можливо у відгуках справжніх клієнтів. Їх шукати потрібно на тих ресурсах, що не являються рекламними.

  • Дозвільна документація

Будь-які проекти неможливо втілити без спеціальних дозволів, сертифікатів та ліцензій від відповідних органів. Подібна документація має бути доступна на сайті забудовника або демонструватись за зверненням клієнтів.

  • Відсутність судових справ

Зрозуміло, що наявність поточних судових справ негативно впливає не тільки на репутацію забудовника, але і на його фінансові можливості.

  • Вартість площі

Зазвичай подається вартість одного квадратного метра. Ціна не може значно перевищувати аналогічні проекти, або бути дуже низькою. Подібні нюанси варто враховувати.

 

Обов’язково на початку співпраці перевіряти всю доступну документацію про діяльність забудовника. Далі є сенс звернутися за порадою до експертів і проаналізувати доцільність інвестицій в той чи інший проект.

На що звернути увагу при виборі квартири?

Якщо житловий комплекс вже готовий і можливо придбати житло, то врахувати слід наступні фактори:

  • Район. Від розташування житла залежить його вартість, а також комфортність проживання. Чим більш розвинена інфраструктура, тим дорожчою буде квартира.
  • Ціна. Більшість покупців орієнтуються, в першу чергу, на вартість 1 квадратного метра. Якщо грошей достатньо, то придбати можливо будь-яке житло. В сучасних умовах, навіть при недостатній кількості фінансів, придбати якісне житло е шанс через оформлення кредиту.
  • Технології та енергозбереження. Звичайно, що надати перевагу варто тим забудовникам, що пропонують сучасне планування та енергозберігаючі технології.
  • Оздоблення. Дуже часто квартири в новобудові потрібно самостійно доводити до стану, коли можна нормально проживати. Головне, щоб були підведені всі необхідні комунікації. Готові квартири мають вищу ціну. Тут вже вирішувати тому, хто планує придбати помешкання.

Нові житлові комплекси – достойна альтернатива вторинному ринку нерухомості. До того ж, сучасне житло менше потребує додаткових вкладень коштів, переробки, перепланування та іншого клопоту.

Leave a Comment