Посадовець одного з комунальних підприємств Житомира отримав від підприємця “відкат” 350 тисяч

Посадовець одного з комунальних підприємств Житомира отримав від підприємця “відкат” 350 тисяч

Чоловіку може загрожувати позбавлення волі до 10 років.

30 червня детективи поліції Слідчого управління ГУНП повідомили про підозру посадовцю одного із комунальних підприємств міста Житомира в отриманні 350 тисяч неправомірної вигоди. Така діяльність може бути оцінена судом у позбавлення волі до 10 років. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Під час досудового розслідування установлено, що директор одного із підрозділів комунального підприємства міста Житомира, у період березня-червня 2021 року, отримав від представника суб’єкта господарювання гроші в якості «відкату» за укладення договору поставки товару, а також швидке та безперешкодне проведення відповідних розрахунків. Співучасником протиправної діяльності став приватний підприємець, житель сусідньої області”, – йдеться у повідомленні.

25 червня правоохоронці задокументували факт отримання спільниками другої частини неправомірної вигоди у сумі 175 тисяч грн. Раніше, у березні цього року, було зафіксовано отримання директором першого траншу у такому ж розмірі.

30 червня посадовцю оголошено про підозру в отриманні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі для себе за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 КК України). Відтак загрожує покарання у вигляді ув’язнення на термін від 5 до 10  років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять Детективи слідчого управління ГУНП за оперативного супроводження УСР Житомирщини та процесуального керівництва  обласної прокуратури.

Нагадаємо, за обох поліцейських, яких затримали на хабарі, внесли заставу.

Leave a Comment