Директора ветлабораторії судитимуть за підроблені експертизи на м’ясну продукцію

Директора ветлабораторії судитимуть за підроблені експертизи на м’ясну продукцію

Робив їх за хабарі.

Директора регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини судитимуть за зловживання впливом на підпорядкованих експертів та видачу завідомо неправдивих офіційних документів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, посадовець, з корисливих мотивів, неодноразово одержував від лікаря ветеринарної медицини м’ясопереробного приватного підприємства (стосовно нього судом вже винесено вирок) неправомірну вигоду на загальну суму майже 5 тис. грн», йдеться у повідомленні.

За грошову «винагороду» чиновник сприяв у видачі ветеринарною лабораторією експертних висновків щодо якісних і кількісних показників м’ясної продукції. При чому лабораторні дослідження ніхто не проводив.

«Віртуальні» лабораторні висновки надавалися на тонни продукції без жодного зразка. Зокрема, один із задокументованих фактів — експертний висновок надано щодо якісних і кількісних показників 11 тонн м’ясної продукції, призначеної для реалізації.

«Подяку» фігурант справи одержував на банківські картки, а сканкопії підроблених експертних висновків, скріплених підписами і печаткою, надсилав електронною поштою.

Нагадаємо, що за підозрою у отриманні хабарів затримали посадовця Укртрансбезпеки в області. Полковник поліції отримав 5 років в’язниці за хабар у 10 тис. грн.

Leave a Comment