Директорка Житомирського музею космонавтики отримала відзнаку за вагомий внесок у космічну діяльність України

Директорка Житомирського музею космонавтики отримала відзнаку за вагомий внесок у космічну діяльність України

«Space Awards»

Директорка Житомирського музею космонавтики ім.С.П Корольова Ірина Дячук отримала нагороду «Space Awards» за вагомий внесок у космічну діяльність України. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

«Цю нагороду започаткувала компанія Space Logistics. Відзнакою нагороджують людей та організації, що зробили внесок у космічну діяльність країни. Для нас стало приємною несподіванкою вручення нагороди «Space Awards». Це було несподівано, але дуже приємно, оскільки це визнання внеску музею у популяризацію теми космосу і свідченням його популярності, адже нагорода від недержавної організації», – прокоментувала подію Ірина Дячук.

Варто зазначити, що компанія Space Logistics Ukraine створена для налагодження міжнародних зв’язків з космічними агентствами та компаніями;просування інтересів приватних компаній, які мають бажання виробляти продукцію для космічної галузі; допомогу в наданні консультацій для вітчизняних компаній, що прагнуть приєднатися до нових та існуючих проектів космічного сектора.

Нагадаємо, музей космонавтики таки придбав симулятор «шатла». Обласна рада просить у міста додаткову землю під музей космонавтики.

Leave a Comment