Обласна рада просить у міста додаткову землю під музей космонавтики

Обласна рада просить у міста додаткову землю під музей космонавтики

У мерії обіцяють подумати.

Обласна рада просить мерію передати будівлю колишнього КВЖРЕП №16 по вулиці Івана Франка, 22 у власність області. Аргументують тим, що планують розширяти музей комонавтики. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила заступник міського голови Світлана Ольшанська.

«Згідно із листом, обласна рада планує розширювати музей, адже 2020-й рік оголошений роком космонавтики. Навряд чи вони використовуватимуть це приміщення. Напевно, вони будуватимуть щось нове», – сказала Ольшанська.

За її словами, будівля знаходиться по сусідству із музеєм, тому будівлю і земельну ділянку просять передати музею.

Втім, депутати вирішили на наступне засідання комісії запросити представників облради.

«Виходить гра в одні ворота. Ми їм постійно передаємо своє майно і ділянки. А приміщення Корольовської та Богунської районних рад, наприклад, вони віддавали нам не надто охоче», – обурився депутат Василь Шевченко.

Він запропонував у подібних питаннях застосовувати процедуру обміну. Крім того, вимагати від облради гарантійний лист щодо того, що ділянку використають саме під розширення музею.

Депутат Василь Кучик додав, що обласна рада не завжди доводить до кінця задумане.

«Я був заступником міського голови, коли ми передавали області дві земельні ділянки: під спорткомплекс у парку імені Гагаріна та під музей Ріхтера на Великій Бердичівській. Однак жодну із будівель так і не звели по сьогодні», – сказав Кучик.

Світлана Ольшанська зауважила, що музей космонавтики — це окраса Житомира. І всі іноземні делегації та гостей Житомира в першу чергу везуть саме туди. Однак погодилася звернутися до голови обласної ради із проханням направити свого представника на наступне засідання комісії.

Нагадаємо, що музей космонавтики придбав симулятор «Шатла». Тендер на його закупівлю скасовували двічі.

Leave a Comment