Дитячій лікарні Житомира присвоять ім’я Володимира Башека

Дитячій лікарні Житомира присвоять ім’я Володимира Башека

Питання поставили першим.

Центральній дитячій міській лікарні Житомира присвоять ім’я Володимира Башека. Про це під час сесії Житомирської міської ради сказав міський голова Сергій Сухомлин. З такою ініціативою напередодні сесії звернулися депутати фракції «Батьківщина».

Депутат міської ради, незмінний керівник міської дитячої лікарні, пішов із життя 19 вересня 2018 року. Він 30 років очолював центральну міську дитячу лікарню. Ініціативу щодо присвоєння медичному закладу ім’я Башека депутати підтримали одноголосно.

Довідково: Народився Володимир Йосипович 12 жовтня 1947 року в селі Мала Зубівщина Коростенського району в селянській родині. В 1962 році закінчив 8 класів Малозубівщинської середньої школи, навчався  в Луцькому медичному училищі. Після закінчення училища працював завідуючим ФАП в Коростенському районі. З 1969 по 1975 навчався в Одеському медичному інституті. З 1976 по 1979 рік працював лікарем-педіатром Олевської районної лікарні. З листопада 1979 року по теперішній час (більше 30 років) — головний лікар Житомирської центральної дитячої міської лікарні. В 1986 році з перших днів аварії на Чорнобильській АЕС приймав участь у ліквідації ії наслідків – ліквідатор аварії на ЧАЕС 1 категорії За період роботи на посаді головного лікаря значно покращилась організація охорони здоров’я дитячого населення Житомира. Володимир Йосипович активно сприяв будівництву та введенню в експлуатацію нового медичного корпусу, в якому сьогодні лікуються діти з інфекційними захворюваннями. Він постійно займався  громадською та благодійною діяльністю. Завдяки його таланту та організаторським здібностям, колектив лікарні постійно співпрацював з міжнародними організаціями та благодійними фондами.За успіхи та високий професіоналізм в роботі, активну громадську позицію неодноразово нагороджений грамотами  Міністерства охорони здоров’я України, обласної державної адміністрації, обласного та міського управління охорони здоров’я. За вагомі особисті здобутки у праці, високу професійну майстерність Указом Президента України йому присвоєно в 1997 році почесне звання «Заслужений лікар України». У 2004 році нагороджений відзнакою «За заслуги перед містом 3-го ступеня». З 2006 року Башек  – «Почесний громадянин м. Житомира». У 2006 року відзначений премією імені О.Ф. Гербачевського.

Нагадаємо, Порошенко посмертно нагородив загиблого десантника з Житомира орденом “За мужність”. Художнику Миколі Максименку присвоять звання почесного громадянина Житомира посмертно.

Leave a Comment