Екс-директора Житомирського ТТУ Нечуйвітра судитимуть за 3 мільйони шкоди бюджету

Колишнього директора комунального підприємства Житомирської міської ради судитимуть за підозрою у службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки. Про це повідомила пресслужба прокуратури області. У відомстві не зазначають, про кого конкретно йде мова. Однак за даними «Вголос.Zt», це екс-керівник Житомирського ТТУ Андрій Нечуйвітер.

«Уклавши зі столичним товариством договір про постачання електроенергії на загальну суму 21 млн грн, обвинувачений упродовж 2020 року безпідставно уклав ще й чотири додаткові угоди, необґрунтовано збільшивши ціну товару та зменшивши обсяг поставленої електроенергії», йдеться у повідомленні прокуратури.

За оцінками експертів, унаслідок таких дій постачальнику з міського бюджету «переплатили» понад 3 млн грн.

Під час досудового слідства прокурором заявлено цивільний позов про стягнення з фігуранта провадження заподіяних збитків у повному обсязі. Також накладено арешт на майно обвинуваченого, а саме, три легкові автомобілі та частину квартири у Києві.

Нагадаємо, що замість підозрюваного у тендерних «схемах» Андрія Нечуйвітра Житомирське ТТУ очолив відповідальний за торги. Житомирське ТТУ провело огляд своїх транспортних засобів на фірмі, близькій до перевізника Савіцького.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *