Замість підозрюваного у схемах із тендерами директора ТТУ підприємство очолив відповідальний за торги

Замість підозрюваного у схемах із тендерами директора ТТУ підприємство очолив відповідальний за торги

Розпорядження Сухомлина.

Замість звільненого з посади директора Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Андрія Нечуйвітра керівником підприємства став відповідальний за проведення тендерних торгів Сергій Лазарєв. Відповідне розпорядження міського голови оприлюднили на сайті міської ради.

«Призначити з 1 червня 2022 року Лазарєва Сергiя IОрiйовича на посаду начальника комунального пiдприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управлiння» Житомирсъкоi міськoї ради та укласти з ним контракт», ‒ йдеться у документі.

Колишнього директора Житомирського ТТУ Андрія Нечуйвітра звільнили із займаної посади у листопаді 2021 року. Офіційною підставою для цього стало закінчення контракту. Трохи раніше, у жовтні 2021 року, СБУ повідомило Нечуйвітру про підозру у маінаціях із тендерами, які призвели до збитків у 3 млн грн. Примітно, що новопризначений керівник ТТУ Сергій Лазарєв до призначення директором підприємства був відповідальним за проведення тендерів.

Нагадаємо, що Житомирське ТТУ заплатило за техогляд своїх автобусів фірмі, близькій до перевізника Аркадія Савіцького. Після звільнення керівника Житомирського ТТУ та КП «Житомиртранспорт» з лютого 2022 року сфера транспорту у Житомирі лишилася «обезголовленою».

Leave a Comment