Прокуратура повернула понад 300 га землі у комунальну власність у Народичах

Господарський суд Житомирської області за позовом прокуратури області повернув у комунальну власність майже 330 га землі на території Народицької громади. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

«Установлено, що значний масив землі сільськогосподарського призначення, що на території Коростенського району, селищна рада у січні 2021 року надала фермерам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва неправомірно, перевищивши свої повноваження», йдеться у повідомленні.

Землі, які перебували в оренді фермерів, мають статус радіоактивно забрудненої території унаслідок Чорнобильської катастрофи і розпоряджатися ними може Кабінет Міністрів України.

У прокуратурі також повідомляють, що на розгляді у суді перебуває ще 9 аналогічних позовів щодо припинення незаконної оренди загальною площею майже 1 тис. 850 га землі.

Нагадаємо, що прокуратура області повернула у державну власність центр вертебрології та реабілітації учасників АТО. Прокуратура повернула понад 90 га сільськогосподарських угідь у Новоград-Волинському районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *