Екс-керівник Житомирського ТТУ Демчик може повернутися на посаду

Екс-керівник Житомирського ТТУ Демчик може повернутися на посаду

Суд визнав незаконною догану.

Колишній начальник Житомирського трамвайно-тролейбусного управління Євген Демчик може повернутися на свою посаду. Корольовський районний суд визнав протиправним і скасував розпорядження мера Житомира про оголошення догани керівнику ТТУ.

«Перша перемога! Маленька, але все ж. 20 листопада суд визнав протиправним і скасував розпорядження мера про притягнення мене до дисциплінарної відповідальності. Мінус одна догана», – написав Демчик на своїй сторінці у мережі Facebook.

У Житомирській міській раді ще не знають, чи оскаржуватимуть рішення Корольовського районного суду. Директор юридичного департаменту мерії Євген Черниш у коментарі «Вголос.Zt» повідомив, що вони поки не мають рішення суду з приводу скасування догани. Повний текст рішення мають виготовити впродовж 5 днів.

«Враховуючи що ми вважаємо нашу позицію правильною і законною, на даний час особисто я схиляюсь до оскарження», – зауважив Черниш.

У той же час скасування судом однієї з двох доган екс-керівнику ТТУ дає всі підстави звертатися до суду з приводу поновлення його на роботі. Адже пункт 3 статті 40 Кодексу законів про працю, за якою було звільнено Демчика, передбачає наявність повторного дисциплінарного стягнення.

«Безперечно, якщо догану скасовано рішенням суду, то можна вимагати через суд поновлення на роботі. Адже виходить, що догана лише одна і тому повторного стягнення немає. У разі поновлення на роботі законом передбачено також виплату компенсації за вимушений прогул», – прокоментував нам норми закону адвокат Роман Гуртовенко.

Як нам стало відомо, Євген Демчик вже подав позови до суду щодо відновлення його на посаді начальника Житомирського ТТУ та скасування другої догани.

Нагадаємо, що працівники житомирського ТТУ стали на захист відстороненого керівника. Розпорядження про його звільнення Сухомлин підписав у кінці серпня.

Leave a Comment