Керівника житомирського парку преміюватимуть по-новому

Керівника житомирського парку преміюватимуть по-новому

У мерії нові вимоги.

У Житомирській міській раді вирішили змінити вимоги до керівника комунального підприємства «Парк» для отримання премії. Відповідне розпорядження в. о. міського голови Світлани Ольшанської оприлюднили на сайті мерії.

Відтепер для отримання «заохочення» з бюджету директор КП «Парк» має заощаджувати на витратах підприємства та не отримувати повторних претензій до роботи.

Вносячи «правки» до старої редакції документу, у мерії послалися на постанову Кабінету Міністрів України від 1999 року та лист управління культури міськради від 29 жовтня цього року. Востаннє порядок преміювання змінювали у березні 2019 року. У ньому для отримання премії керівником КП «Парк» достатньо було просто виконувати показники прибутку за фінпланом та не допускати надмірних витрат.

Примітно, що відсутність повторних скарг на роботу підприємств як підстава для преміювання вказана лише у керівників підприємств житлово-комунального напрямку.

Нагадаємо, що мер Житомира преміював керівників 12 комунальних підприємств. Сухомлин виписав премію керівнику комунального підприємства, попри припис НАЗК.

Leave a Comment