Екс-міністр юстиції часів Ющенка розводитиме рибу у Брусилівському районі

Екс-міністр юстиції часів Ющенка розводитиме рибу у Брусилівському районі

Розпорядження підписав голова ОДА.

Водойму у селі Долинівка Брусилівського району площею 32,8 га дадуть в оренду фірмі екс-міністра юстиції Миколи Оніщука. Відповідне розпорядження підписав голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.

«Надати дозвіл суб’єкту господарювання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки водного фонду ТОВ «Долинівське», – йдеться у документі.

Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, фірма належить Миколі Оніщуку та Едуарду Угрінчуку. Останній був помічником Оніщука за часів його депутатства.

Екс-міністр юстиції, а зараз — ректор Національної школи суддів Микола Оніщук народився у селі, в якому орендуватиме водойму. Крім того, згідно із його декларацією, у цьому населеному пункті він має чимало нерухомості. Так, у Долинівці Оніщук має два будинки загальною площею понад 280 кв. метрів та понад 1,7 га землі.

До слова, екс-міністр має також будинки у Мукачеві та Пущі-Водиці, чотири дорогі швейцарські годинники вартістю від 120 тис. до 186,5 тис. грн. Ще один будинок у Пущі-Водиці екс-урядовець записав на 14-річну доньку Анну-Марію. Тричі Микола Оніщук обирався депутатом Верховної Ради. Причому кілька разів балотувався до парламенту по виборчому округу №68 на Житомирщині.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року Ігор Гундич своїм розпорядженням віддав у оренду понад 82 га землі підприємству одіозного олігаха Дмитра Фірташа. У Бердичівському районі сільська рада віддала на 50 років в оренду під кафе приміщення дитсадочка.

Leave a Comment