Фірма нардепа Ревеги робитиме дорогу на кладовище у його рідному селищі

Фірма нардепа Ревеги робитиме дорогу на кладовище у його рідному селищі

Отримає понад 160 тисяч.

Товариство з додатковою відповідальністю «ШБУ-35» отримає від Гришковецької селищної ради 164 тис. 46 грн 5 коп за поточний ремонт дороги на кладовищі. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro». Співвласником «ШБУ-35» є нардеп Олександр Ревега, який офіційно проживає у згаданому населеному пункті.

У декларації народного депутата вказано, що він володіє лише 10 відсотками у «ШБУ-35». Однак співвласником підприємства є його помічниця Галина Кичкирук. Остання має понад 60 відсотків у фірмі. Тож контроль над «ШБУ-35» зберігає безпосередньо народний депутат.

Зареєстроване місце проживання Олександра Ревеги — смт Гришківці Бердичівського району. Там само знаходиться і однойменне з прізвищем депутата підприємство з виготовлення рибних консервів. У останньому нардеп має, згідно із декларацією, понад 36 відсотків власності. Решта оформлена на його матір, Параску Антонівну. Керівником фірми є ще один помічник Ревеги, Віталій Побережний.

Нагадаємо, що «ШБУ-35» отримає 3 млн грн за ремонт доріг в області. Ще майже півтора мільйона заплатять за ремонт доріг у Бердичеві.

Leave a Comment