Роботодавці області заборгували своїм працівникам 5,5 мільйонів гривень зарплати

Роботодавці області заборгували своїм працівникам 5,5 мільйонів гривень зарплати

Оплата праці.

На Житомирщині сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 квітня становила 5,5 млн грн, що на 3,4% більше, ніж на початку року. Про це повідомили у Головному управлінні статистики області.

«На економічно активні підприємства області припало 35,8% загального обсягу заборгованості, або 2 млн грн, ще 41,3%, або 2,3 млн грн – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у попередніх роках», – йдеться у повідомленні.

До слова, у березні середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становила 6 тис. 874 грн. У промисловості області оплата праці складала 7 тис. 612 грн, сільському господарстві – 5 тис. 877 грн, будівництві – 6 тис. 27 грн.

Нагадаємо, роботодавці повідомили обласний центр зайнятості про заплановане масове звільнення працівників. Майже 1000 жителів області, які мають інвалідність, не можуть знайти роботу.

Leave a Comment