Фірма, яка близька до Сухомлина, видобуватиме торф на бурштиновій ділянці

Фірма, яка близька до Сухомлина, видобуватиме торф на бурштиновій ділянці

Облрада погодила спецдозвіл.

Обласна рада погодила ТОВ «Фірма «Лісс», близькій до міського голови Житомира Сергія Сухомлина, спецдозвіл на видобування торфу на «бурштиновій» ділянці. Скандально відоме рішення було прийняте більшістю голосів у ході сесії 26 липня. Мова йде про родовища «Гвоздь» площею понад 24 тис. га, яке знаходиться на півночі області.

Відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб, зареєстрована згадана фірма в звичайні квартирі по вулиці Богдана Хмельницього у Бердичеві. Основним видом діяльності компанії є  неспеціалізована оптова торгівля, а належить вона бердичівлянину Олександру Гончаруку. Персона останнього є цікава тим, що пов’язана з міським головою Житомира Сергієм Сухомлиним. Адже, серед десятка підприємств, які заснував та керує Гончарук, значиться й закрите акціонерне товариство «Фірма «Альфа». З липня 2005 року 2129979 акцій товариства належить саме Сухомлину. Цю інформацію міський голова вказав у своїй декларації.

Крім того, тісно переплітаються не лише бізнесові, але й партійні шляхи. Олександр Гончарук, як і міський голова Житомира – вихідці із політичної партії “Фронт Змін”. Саме від цієї політсили обидва балотувалися у 2010 році в депутати – Сухомлин до облради, Гончарук до районної. У 2015 році бердичівлянин йшов на вибори вже як член партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Представником цієї ж політичної сили тепер є Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, фірма радника Сухомлина без тендеру отримає майже півмільйона з бюджету. Фірма скандально відомого депутата занедбала полігон твердих побутових відходів у Новограді. Дружина і сестра депутатів безкоштовно отримали земельні ділянки на березі річки Случ.

Leave a Comment