Фірма скандально відомого депутата занедбала полігон твердих побутових відходів у Новограді

Фірма скандально відомого депутата занедбала полігон твердих побутових відходів у Новограді

Прокуратура заявила позов про розірвання договору із підприємством.

У Новоград-Волинському прокуратура вимагає припинити використання полігону твердих побутових відходів, який приватне підприємство експлуатує з порушенням закону. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Підприємство належить депутату міської ради Роману Седлецькому.

«У 2014 році комунальним підприємством Новоград-Волинської міської ради укладено із зазначеним товариством договір про передачу полігону твердих побутових відходів м. Новоград-Волинський для його належного утримання та експлуатації відповідно до вимог чинного законодавства та санітарних норм. Державною екологічною інспекцією встановлено, що підприємство експлуатує полігон твердих побутових відходів, порушуючи вимоги Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про відходи», «Про атмосферне повітря», а також Правил експлуатації полігонів побутових відходів та умов укладеного договору. У зв’язку з тим, що неналежна експлуатація та утримання полігону призводить до забруднення довкілля та може призвести до екологічної катастрофи, наявні підстави для розірвання укладеного договору», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура заявила позов про розірвання із товариством з обмеженою відповідальністю договору утримання полігону твердих побутових відходів вартістю 3,1 млн грн та зобов’язання щодо його повернення.

Експлуатацію полігону твердих побутових відходів у Новограді-Волинському здійснює ТОВ “Міськкомунсервіс”, яке належить скандально відомому депутату міської ради від БПП «Солідарність» Роману Седлецькому. Крім цього, підприємство займається прибиранням сміття, надає послуги у рослинництві та облаштування ландшафту, обслуговує мережі зовнішнього освітлення та світлофорні об’єктів, займається поточним ремонтом доріг, діяльністю автомобільного регулярного автотранспорту, збиранням та знищенням відходів. Левову частину підрядів фірма депутата виконує за кошти з бюджету Новоград-Волинської міської ради.

До слова, Роман Седлецький добре відомий у Новограді-Волинському бізнесмен. Кілька років тому фігурував у скандалі з банківськими кредитами. Є співзасновником ТзОВ “Промінь” та ТзОВ “Пролісок”. Також є власником ТзОВ “САН СТОУН +”. Його ж піцерія «Палермо».

Нагадаємо, дружина депутата Новоград-Волинської міської ради Романа Седлецького безкоштовно отримала земельні ділянки на березі річки Случ. Майже 5 мільйонів доходу за минулий рік задекларував депутат з Новограда. Депутату вдається регулярно заробляти на бюджетних підрядах. Восени цього року через комунальне підприємство «Шляхрембуд» мерія закупила у депутата від БПП «Солідарність» Седлецького пластикові урни для сміття. Бізнес-партнери Роман Седлецький і Олег Ващенко порушили законодавство про захист економічної конкуренції та спотворили результати торгів. Присутніі ознаки порушення законодавства згаданими учасниками відкритих торгів підтвердив у листі «Вголос.zt» голова Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олександр Безсмертний.

Leave a Comment