Фішки Samsung Galaxy S20, що здивують

Фішки Samsung Galaxy S20, що здивують

Свій новий флагман компанія Samsung показала 11 лютого 2020 року. Увечері того ж дня були представлені і старші моделі: S20 + і S20 Ultra, які відрізняються більш просунутим технічним оснащенням, габаритами і можливостями. У цій статті ми розглянемо основні фішки базового флагмана Самсунг С20 і розповімо, чому він гідний вашої уваги.

Екран з частотою оновлення 120 Гц

Одне з головних достоїнств нового флагмана, про який говорили на презентації – 120-герцовий дисплей. Такого ще не було у жодного смартфона, навіть компанія Apple поки що не запропонувала нічого подібного. За рахунок високої частоти оновлення досягається максимальна плавність анімації і відеоряду. За умови, звичайно, що відео знято з кадровою частотою 120 або вище.

Дехто досі переконаний, що флагман підтримує таку високу частоту оновлення лише в тому випадку, якщо знизити роздільну здатність екрана до Full HD+ (1440x1080p), однак це омана. Покопавшись в налаштуваннях, ви з легкістю вимкнете дане обмеження і зможете насолодитися всіма перевагами 120-герцового дисплея з роздільною здатністю 3200×1440 точок. Єдиний нюанс – витрати заряду батареї при цьому істотно зростуть, тому в цілях економії рекомендується використовувати стандартні 60 Гц.

Більш того, програмісти Samsung реалізували одну вкрай цікаву фішку – якщо батарея нагрівається до 42 градусів або заряд батареї опускається до 5%, то смартфон автоматично переключиться на стандартні 60 Гц, аби знизити витрати батареї і її тепловиділення. Ці налаштування, знову-таки, можна вручну підкоригувати під себе. Наприклад, встановити відсоток заряду батареї, при якому Galaxy S20 буде знижувати частоту дисплея.

Камера, від якої відчуваєш захват

У базовому флагмані ми маємо справу з потрійним модулем 12 Мп + 64 Мп + 12 Мп з відповідною апертурою f/1.8 + f/2.0 + f/2.2. Гаджет дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 8К UHD. І це перший смартфон, який так вміє, без жартів. При хорошому освітленні такі відео вражають уяву деталізацією, проте займають дуже багато місця в пам’яті. Якщо ви плануєте регулярно знімати ролики і зберігати їх на пристрої, варто брати версію з запасом пам’яті як мінімум 128 ГБ. Ну або придбати карту пам’яті: на щастя, Samsung оснастили пристрій відповідним слотом під microSD об’ємом до 1 терабайта.

Ось ще кілька ключових особливостей і можливостей камери:

  • підтримка 30-кратного цифрового зума;

  • 3-кратний гібридний оптичний зум зі стабілізацією (без втрат якості);

  • оптична стабілізація на основній і телефото камерах;

  • використання сенсора Nanocell в старших версіях.

Під час презентації Ті Ем Роу несподівано для всіх заявив, що зйомка відео для трансляції здійснюється на новий Galaxy S20 Ultra, і з нього ж йде стрім. Глядачі були приємно здивовані й навіть шоковані, тому що якість відеоряду виявилась на професійному рівні. Ось кілька фото міських пейзажів для наочної демонстрації фотоможливостей апарату:

Складно причепитися до якості цих знімків, і це говорить лише про одне: у iPhone 11 Pro з’явився серйозний конкурент з табору Android-смартфонів.

Leave a Comment