Переваги та недоліки ламінату

Переваги та недоліки ламінату

Детальніше у статті.

Важливий етап будь-яких ремонтних робіт – це вибір покриття для підлоги. Власник житла, який хоче щоб його помешкання виглядало стильно, завжди турбується про якість підлоги. Найбільш розповсюдженим варіантом, який сьогодні вибирають у якості покриття вважається ламінат. Все більше людей віддають перевагу ламінату через його властивості. Про них поговоримо у статті.

З чого складається ламінат?

Ламінат складається з чотирьох частин. Зверху міститься захисний шар у вигляді плівки з акрилової смоли. Під ним знаходиться декоративний шар, який по вигляду нагадує структуру дерева. Його виготовляють зі спеціального паперу. Далі йде шар ДВП високої щільності. Він складається з деревини хвойних порід яку спресували під високим тиском. Під ним розміщений шар що запобігає деформації ламінату.

Завдяки такій структурі ламінат володіє відмінними властивостями міцності. Таке покриття зможе прослужити досить довгий термін. Саме через це покриття є досить популярним серед покупців. Якщо ви шукаєте якісне покриття для підлоги, обирайте його на сайті ars.ua. Тут можна підібрати ламінат на будь-який смак, а також придбати шпалери, сантехніку, двері, фурнітуру, плитку та електрику. Магазин пропонує усе необхідне для ідеального ремонту.

Інші плюси ламінату

Окрім міцності таке покриття має багато інших переваг. До них можна віднести надзвичайно великий вибір малюнків на поверхні. Асортимент вражає. Ви завжди можете підібрати свій ідеальний варіант який буде гармонійно поєднуватися з меблями, стінами чи шпалерами. До плюсів також можна віднести той момент, що таке покриття досить просто укладати. Маючи мінімальні навички ви навіть можете зробити це самостійно. Чого не скажеш наприклад про паркет.

Ламінат високої якості містить мінімальну кількість шкідливих речовин у своєму складі. Такий вид покриття вважається безпечним для здоров’я людини. Це ще одна суттєва перевага.

Має ламінат і свої незначні недоліки. У порівнянні з паркетом таке покриття холодніше на дотик. Серед мінусів також можна виділити той момент, що ламінат не любить вологи. При тривалому контакті з нею поверхня може просто деформуватися. Саме тому ламінат не рекомендують укладати у ванних кімнатах. Ще один недолік – невеликий термін служби. Поверхня ламінату може швидко стиратись у приміщенні з великою прохідністю.

Leave a Comment