Майже 4,7 млн грн отримав обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Майже 4,7 млн грн отримав обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Житомирщина.

Близько 4,7 млн грн отримав Житомирський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19. Про це 25 травня повідомила пресслужба Національної служби здоров’я України.

Житомирський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 4 683 001 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Сума отримана виходячи із кількості зареєстрованих пацієнтів в області станом на 30 квітня – 385 осіб, помноженої на тариф – 12 163,64 грн за одного пацієнта”, – йдеться у повідомленні.

Вже підписано 34 договори з закладами області за пакетом “Медична допомога, яка надається мобільними медичними бригадами, що створені для реагування на гостру респіраторну хворобу COVID-19”. Всього пропозиції подали 49 закладів. А 13 закладів Житомирщини подали пропозиції на укладення договорів за пакетом “Стаціонарна допомога пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19”. За цим пакетом договори можуть укласти лише ті лікарні, які є у переліку визначених для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією і відповідають вимогам надання допомоги. Вже підписано 9 договорів з лікарнями Житомирської області.

Загалом НСЗУ виплатила 135 944 059 млн грн за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 всього за 12 робочих днів. Кошти на свої рахунки отримали усі центри екстреної екстреної медичної допомоги, мобільні бригади та лікарні, які госпіталізовували пацієнтів з коронавірусною інфекцією у квітні.

Стан подання пропозицій на укладення договорів з НСЗУ щодо надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19 можна відстежувати на дешборді за посиланням https://cutt.ly/pyQIiPO

Нагадаємо, програма медичних гарантій: понад 151 млн грн отримали лікарні Житомирської області за квітень. Лікарні області отримають 1,46 млрд грн протягом року, а пацієнти – перелік гарантованих медичних послуг і вільний вибір лікаря.

 

Leave a Comment