Геннадій Зубко є власником “лади-дев’ятки” і їздить на “Мерседесі” заводу дружини

Геннадій Зубко є власником “лади-дев’ятки” і їздить на “Мерседесі” заводу дружини

Політик позичив майже 300 тис. доларів третім особам.

Віце-прем’єр Геннадій Зубко, один із найближчих соратників міського голови Житомира Сергія Сухомлина, вказав у своїй декларації, що є власником автомобіля “ВАЗ-2109”. Його ж дружина має у власності авто “Toyota RAV4”. Про це вдалося дізнатися із декларації Геннадія Зубка. А ще Зубко позичив понад 7 млн грн третім особам.

Родина Зубків — Геннадій, його дружина Людмила та двоє дітей — проживають у квартирі площею 87,28 квадратних метрів. Крім того, віце-прем’єр має 20 соток землі у приміській Гуйві. До речі, у цьому населеному пункті 72 сотки має подружжя Сухомлинів. Дружина ж Геннадія Григоровича має 2 гектари землі у теж не надто віддалених від обласного центру Сінгурах. Окрасою житла віце-прем’єра є три картини сучасних художників, дбайливо вказані ним у декларації. Серед інших розкошів, якими володіє подружжя Зубків, два дорогих швейцарських годинники. А ось із автомобілем бізнесменові та політику Зубку явно не пощастило. У власності має “ВАЗ-2109” та причіп. Щоправда, пересувається на дорогих “Mercedes Benz GL350 CDI” та “BMW X6”, добросовісно орендованих у Житомирського заводу огороджувальних конструкцій. Наглядову раду цього підприємства до свого пришестя у політику очолював Геннадій Григорович. А по тому передав “віжки” керівництва своїй дружині Людмилі. Остання також є одним із найбільших акціонерів заводу, маючи номінальну частку у 481 тис. 756 грн. Щоправда, скільки це складає у відсотках, схоже, не знає ніхто. Адже сам декларант у графі, де мають міститися відсотки, написав: “Член сім’ї не надав відповідну інформацію”. Отже, це дружина Зубка приховала навіть від власного чоловіка. Втім, це не завадило йому отримати цьогоріч 832 тис. грн виплат від ЗОКу. Для довідки: зарплата, яку задекларував віце-прем’єр, нижча від цієї суми у більше, ніж десять разів і складає 73 тис. грн.

Попри трохи більше ніж 900 тис. грн доходів Геннадія Зубка, політик знайшов змогу позичити третім особам понад 290 тис. доларів США. Тобто, 7 млн 411 тис. 673 грн за чинним курсом.

Нагадаємо, що політолог Володимир Піньковський прогнозує, що Геннадій Зубко може залишити Кабмін найближчим часом. Натомість, родичі віце-прем’єра хочуть облаштувати благоустрій закладу його дружини бюджетним коштом.

Leave a Comment