У начальника управління капітального будівництва Житомирської міськради провели обшук, ‒ джерело

У начальника управління капітального будівництва Житомирської міськради провели обшук, ‒ джерело

Підозрюють у «відкатах».

Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань провели обшуки вдома у начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслава Глазунова. Про це «Вголос.Zt» повідомили власні джерела.

Так, за інформацією джерела, Глазунова підозрюють у отриманні «відкатів» у розмірі 50% від як мінімум трьох підконтрольних йому або близьких до нього фірм. Серед інших підприємств, які могли фігурувати у злочинній схемі, джерело називає також фірму, яка належить раднику міського голови Житомира Олександру Черняховичу.

За інформацією джерела, обшуки відбулися також за юридичними адресами підозрюваних у фінансовому злочині підприємств.

Станом на 11:45 11 червня із самим начальником управління капітального будівництва редакції «Вголос.Zt» зв’язатися не вдалося. У пресгрупі СБУ у Житомирській області інформацію про обшуки підтвердили, однак від жодних офіційних коментарів відмовились.

«На сьогодні є кримінальне провадження, однак немає санкції слідчого на оприлюднення офіційної інформації. Триває досудове розслідування. Стосовно обшуків, то вони дійсно були. Однак ми не можемо сказати, де і в кого саме», ‒ повідомили «Вголос.Zt» в пресгрупі обласного управління Служби безпеки.

Нагадаємо, що у вересні 2019-го року Служба безпеки України провела обшуки в управлінні захисту економіки національної поліції Житомирської області за підозрою у незаконному прослуховуванні громадян. В управлінні захисту економіки обшуки підтвердили, однак вважають їх незаконними.

Leave a Comment