Голова ОДА призначив собі третього заступника. Цього разу – не з Києва

Голова ОДА призначив собі третього заступника. Цього разу – не з Києва

З 17 грудня Градівський приступив до роботи.

Голова ОДА Віталій Бунечко призначив третього заступника – Віктора Градівського. Відповідне розпорядження він підписав 16 грудня. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Призначити за переведенням Градівського Віктора Михайловича, за його згодою, на посаду заступника голови обласної державної адміністрації з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 17 грудня 2019 року», – йдеться у документі.

Градівський народився 26 січня 1983 року у Житомирі. Здобув повну вищу освіту у 2006 році у Державному агроекологічному університеті. У 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. З 2005 року працював на різних посадах в Житомирській обласній державній адміністрації, а з липня 2019 року очолював департаменту агропромислового розвитку та економічної політики.

Нагадаємо, голова ОДА призначив чиновницю із Києва директором департаменту регіонального розвитку. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області. Департамент регіонального розвитку очолила киянка Інна Хоменко, яка до цього працювала у Київській облдержадміністрації. Заступницею голови ОДА стала Наталія Остапченко, яка очолювала управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. Колишній начальник вокзалу «Київ-Пассажирський» Олег Шарварко очолив апарат Житомирської ОДА. А першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко.

 

Leave a Comment