Голова ОДА призначив чиновницю із Києва директором департаменту регіонального розвитку

Голова ОДА призначив чиновницю із Києва директором департаменту регіонального розвитку

Інна Хоменко із 14 листопада офіційно обіймає цю посаду.

Хоменко Інна Вікторівна із 14 листопада обіймає посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Віталій Бунечко. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Призначити Хоменко Інну Вікторівну на посаду директора департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації, як переможця конкурсу, з посадовим окладом згідно з штатним розписом з 14 листопада 2019 року», – йдеться у документі.

Варто зауважити, що 29 жовтня у Житомирській ОДА пройшли чергові етапи конкурсу на зайняття вакантної посади директора департаменту регіонального розвитку, участь в яких взяли 3 кандидати. Відповідно до чинного законодавства конкурсанти проходили тестування, розв’язували ситуаційні завдання та мали співбесіди із конкурсною комісією.. Голова ОДА обрав чиновницю із Києва переможцем конкурсу на посаду директора департаменту регіонального розвитку.

Відповідно до декларації за минулий рік, Хоменко проживала у Києві та працювала начальником відділу кошторисно-договірної роботи управління впровадження проєктів будівництва департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської облдержадміністрації.

Нагадаємо, голова ОДА обрав керівника пресслужби. Вже 5 VIP-чиновників – з Київської області. Департамент регіонального розвитку очолила киянка Інна Хоменко, яка до цього працювала у Київській облдержадміністрації. Заступницею голови ОДА стала Наталія Остапченко, яка очолювала управління фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області. Колишній начальник вокзалу «Київ-Пассажирський» Олег Шарварко очолив апарат Житомирської ОДА. А першим заступником голови облдержадміністрації став киянин Володимир Федоренко.

Leave a Comment