Голова Житомирської ОДА звернувся до поліції через дороги області

Голова Житомирської ОДА звернувся до поліції через дороги області

На їх утримання виділили понад 300 мільйонів.

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко попросив правоохоронців перевірити заявлене підрядником з утримання доріг області освоєння коштів на 100 млн грн. Про це він заявив під час брифінгу 16 жовтня.

«Ми бачимо, що тендер було проведено 15 квітня. Тобто, коли вже стало зрозуміло, що в країні змінюється влада. І весь цинізм в тому, що саме в цей період було оголошено тендер на суму в 364 мільйони», ‒ сказав Бунечко.

За його словами, остаточна вартість послуг склала понад 320 млн грн. А договір на виконання робіт було укладено 24 липня. Декларацію кандидата на посаду голови ОДА Бунечко подав 18 липня. Керівником фірми-підрядника ТОВ «Житомирський автодор» був радник колишнього голови облдержадміністрації Ігоря Гундича Валерій Повар.

«Північний офіс Держаудитслужби рекомендував замовнику, управлінню дорожнього будівництва та інфраструктури, відмінити тендер. Однак цього зроблено не було. Більше того, за 2 місяці підприємство подало акти на виконані роботи вартістю на понад 100 мільйонів гривень», ‒ додала заступник голови ОДА Наталія Остапченко.

Віталій Бунечко додав, що фахівці стверджують, що таку кількість робіт (а це понад 30% загальної кількості) у 14 районах області виконати просто неможливо. 60 мільйонів, стверджує голова ОДА, встигли заплатити ще до призначення його керівником адміністрації.

«Після мого призначення підряднику заплатили всього 2 мільйона 700 тисяч гривень. Але щодо цієї суми ми переконалися, що вона освоєна», ‒ сказав Бунечко.

Губернатор Житомирщини сподівається, що правоохоронці перевірять роботу ТОВ «Житомирський автодор» та нададуть їй правову оцінку.

Нагадаємо, що голова ОДА Віталій Бунечко анонсував ініціювання кримінальних справ по деяким посадовцям. На ремонт доріг області у 2019 році планували витратити 775 млн грн.

Leave a Comment