Головний бухгалтер селищної ради нарахувала собі додаткові 340 тисяч зарплати

Головний бухгалтер однієї із селищних рад Житомирського району за 4 місяці додатково «нарахувала» собі зарплати майже на 340 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідством установлено, що 33-річна колишня начальниця відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення однієї із селищних рад Житомирського району під час нарахування зарплати та інших платежів працівникам значно завищувала суми виплат, призначені для себе. До того ж, робила це неодноразово», зазначають у прокуратурі.

Маючи доступ до автоматизованої електронної системи дистанційного обслуговування клієнтів банку, посадовиця майже двадцять разів незаконно збільшувала свою зарплату. Часом така «надбавка» сягала до 30 тис. грн.

Кошти, які привласнила жінка, вона повернула до місцевого бюджету та повністю визнала свою вину. Однак міру покарання для неї ще має визначити Житомирський районний суд.

Нагадаємо, що в Андрушівському районі підприємець привласнив собі на ремонтах більше 700 тис. бюджетних коштів. Поліцейські викрили службовців на привласненні коштів під час будівництва сільської амбулаторії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *