Готель «Житомир» продадуть вдвічі дешевше, ніж планували

Готель «Житомир» продадуть вдвічі дешевше, ніж планували

Вперше пробували продати «під ялинку».

Готель «Житомир», який планували продати за понад 60 млн грн, реалізують вдвічі дешевше. Інформацію про це оприлюднили на порталі «ProZorro.Продажі».

Першу спробу продати готель з аукціону зробили якраз напередодні Нового року. Оголошення про продаж опублікували 30 грудня 2018 року. Початкова вартість об’єкта тоді становила 60 млн 82 тис. 176 грн. Чи то новорічні та різдвяні свята, чи щось інше завадило, але на придбання готельного комплексу ніхто так і не зголосився. Заявки, згідно із умовами аукціону, приймалися до 28 січня 2019 року.

Через відсутність заявок 28 січня аукціон щодо продажу готелю «Житомир» оголосили повторно. Однак стартова ціна склала вже вдвічі менше — 30 млн 41 тис. 88 грн. За чинним законодавством, якщо торги не відбуваються з першої спроби, то продати пробують вдвічі дешевше. Різниця складає понад 30 млн грн. До слова, майже такої суми не вистачало на зарплату житомирським лікарям за останні три місяці 2018 року.

Нагадаємо, що у 2018 році дефіцит коштів на зарплати лікарям станом на вересень складав 31,5 млн грн. Продати з аукціону готель «Житомир» міська рада вирішила у листопаді 2018 року.

Leave a Comment