Групи продовженого дня у школах можуть функціонувати без обмежень, – Держпродспоживслужба

Групи продовженого дня у школах можуть функціонувати без обмежень, – Держпродспоживслужба

Головні умови: сон та харчування.

Групи продовженого дня у школах можуть функціонувати без обмежень, зокрема, якщо школярам забезпечать сон та харчування.   Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області.

«Ось і розпочався навчальний процес у закладах освіти області. Разом з тим, визначилось чимало проблем, пов’язаних із перебуванням та вихованням дітей в навчальних закладах.

В зв’язку з неодноразовими усними зверненнями батьків щодо заборони функціонування груп подовженого дня в навчальних закладах області повідомляємо наступне.

Державні санітарні правила і норми улаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу не забороняють функціонування таких груп в навчальних закладах, а містять гігієнічні вимоги щодо їх створення та функціонування. Так, в розділах  9 – 10 Державних санітарних правил і норм  улаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу визначено, що група продовженого дня утворюється за  наявності  необхідної матеріально-технічної бази, створення умов для організації харчування учнів в закладі та щоденного 1,5 годинного денного відпочинку (сну) для першокласників, які відвідують групу», – йдеться у повідомленні.

Таким чином, при виконанні вимог Державних санітарних правил і норм улаштування та утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу групи продовженого дня можуть функціонувати без обмежень.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи проти уроків християнської етики у школах. З початку року у селах області закрили 3 сільські школи.

 

Leave a Comment