Мокрий ніс: у Житомирі відбудеться перша виставка безпородних собак

Мокрий ніс: у Житомирі відбудеться перша виставка безпородних собак

Захід триватиме з 11:00 до 16:00.

На вулиці Михайлівській, що у Житомирі, 22 вересня відбудеться Перша виставка безпородних собак “Мокрий ніс – 2018”. Про це повідомила прес-служба комунального підприємства «Центр захисту тварин». У виставці візьмуть участь собаки без племінної цінності, які щасливо та гармонійно живуть у люблячих родинах.

«Основною метою виставки є популяризація відповідального та гармонійного ставлення людини до тварини. Собаки, які не мають породи або живуть на вулиці, –  можуть стати такими ж вірними друзями. У виставці візьмуть участь більше 10 собак без племінної цінності, які щасливо та гармонійно живуть у люблячих родинах. Обов’язковою умовою для участі є наявність у собаки всіх необхідних щеплень. Адже відповідальний  господар починається з безпеки свого улюбленця та для оточуючих», – розповіли організатори.

Під час виставки, окрім рингів з тваринами, відбудуться цікаві, розважальні конкурси за участю собак, благодійний аукціон картин народного художника України Юрія Камишного «Наші лікарі», фотосушка тварин, які шукають господаря та ярмарка тематичних дрібниць. Буде працювати благодійна Фуд-зона та багато інших цікавинок.

Нагадаємо, у міській раді кажуть, що в Житомирі вже стерилізували та кастрували 40% безпритульних тварин. У Житомирі зоозахисники висловили обурення вбивством собак на комунальному підприємстві у Миколаєві. Житомирянин збирає підписи з проханням відстріляти бездомних собак. Житомирянин вважає, що евтаназія допоможе вирішити проблему з безпритульними собаками міста.

 

Leave a Comment