Понад 300 тисяч витратять з міського бюджету, щоб не блокували рахунки

Понад 300 тисяч витратять з міського бюджету, щоб не блокували рахунки

Кошти виділять для забезпечення рішень суду.

У бюджеті Житомира передбачать 300 тис. 900 грн на забезпечення виконання рішень суду. Гроші передбачать у межах однойменної програми.  Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

Розробниками та виконавцями відповідної програми є департамент праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради та підпорядковані управління Богунської та Корольовської районних рад.

Так, 167,5 тис. грн витратять на заборгованість та стягнення судового збору департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради. Решта коштів, 133,4 тис. грн, піде на забезпечення судових витрат Богунської та Корольовської районних рад Житомира.

Через ситуацію із заборгованістю міської та районних у місті рад, зазначається у проекті програми, рахунки згаданих підрозділів є заблокованими. Під загрозою поточні витрати департаменту та управлінь.

«У зв’язку із блокуванням рахунків стала неможливою оплата за придбання житла інвалідам війни та родинам загиблих учасників АТО,  закупка проїзних квитків в ЖТТУ для державних соціальних інспекторів, канцелярських виробів та інших витратних товарів для повсякденної діяльності. Під загрозою навіть здача електронної звітності та листування (відсутні конверти та марки)», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що у бюджеті Житомира не вистачає 240 млн грн на реалізацію міських програм. Така ситуація склалася, на думку «головного фінансиста» Житомира Сергія Гаращука через те, що бажання міської ради не співпали з можливостями.

Leave a Comment