Ікони, зброя та «вілла» у Конча-Заспі — що є у декларації нардепа Литвина

Народний депутат від Новоград-Волинського округу Володимир Литвин задекларував 4350 книг, 29 ікон, 40 картин, кілька одиниць зброї. Окрім цінного рухомого та нерухомого майна — мільйонні статки.

Декларацію за минулий рік Литвин оприлюднив 22 березня. Відповідно до документу, він є власником величезної квартири у столиці вартістю у 9 млн 435 тис. грн та орендує будинок площею 550,3 кв. м та нежиле приміщення 421,6 кв. м у Конча-Заспі.

У власності дружини народного обранця – дві земельні ділянки у Київській області. У гаражі – лише один автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» вартістю 864 тис. грн. Також Литвин має дороговартісні годинники, колекцію книг, цілу галерею картин, кілька одиниць зброї та авторське право на твір.

Окрім цього, екс-спікер задекларував облігації державної позики на суму понад 21 млн грн та авторське право на твір від 1999 року.

Депутатська зарплата Володимира Литвина протягом 2018 року склала близько 571 тис. грн. Вдвічі більше, 1 млн 200 тис. грн заробив від здачі майна в оренду. Майже 513 тис. грн він отримав на відшкодування витрат, пов’язаних із депутатською діяльністю. Ще майже 70 тис. грн Литвин отримав за викладання у Інституті історії і понад 61 тис. грн стипендії за статус академіка. Близько 380 тис. грн він одержав у вигляді процентів від депозитів. І як доважок — понад 120 тис. грн пенсії.

Доходи дружини депутата дещо менші. Зарплата склала понад 581 тис. грн. Ще понад півмільйона заробила на процентах у банках та здачі майна в оренду.

Нагадаємо, що у вересні 2018 року Володимир Литвин придбав облігацій на понад півтора мільйона. Щомісяця він отримує від оренди 100 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *