На Житомирщині не вистачає поліцейських для охорони виборчих дільниць

На Житомирщині не вистачає поліцейських для охорони виборчих дільниць

 Але обіцяють проблему вирішити.

З 27 березня в області розпочався процес завезення бюлетенів до окружних виборчих комісій. Поліцейські супроводжують цей процес та забезпечують охорону документів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Але за словами начальника Головного управління Нацполіції в області В’ячеслава Печененко, особового складу поліції області не вистачає.

«У нас дійсно не вистачає нашого особового складу. Тому безпосередньо перед проведенням виборів до нас ще додатково з центрального апарату і з навчальних закладів МВС буде виділено 200 працівників. Тому всі дільниці будуть забезпечені охороною і присутністю поліцейських», – запевнив він.

За інформацією прес-служби, з початку тижня увесь особовий склад поліції Житомирщини переведений на посилений варіант несення служби. До повсякденних завдань правоохоронців із протидії злочинності та забезпечення правопорядку на даному етапі додались надвідповідальні функції із охорони окружних виборчих комісій та безпеки доставки бюлетенів до них.

Нагадаємо, Богунській та Корольовській райрадам Житомира перерахували гроші на вибори. За вивіски для комісій виборчого округу №66 заплатять майже 60 тис. грн. У двох окружних виборчих комісіях через прогули виключили кількох членів.

 

Leave a Comment