На Житомирщині знову зафіксували масову загибель риби

На Житомирщині знову зафіксували масову загибель риби

Поліцейські перевіряють кілька версій можливих причин екобіди.

У селищі Ружині за результатами спільної роботи поліції, Державної екологічної інспекції Поліського округу, Головного управління Держпродспоживслужби в області та місцевих жителів розпочали кримінальне провадження для встановлення причин та винних у загибелі риби. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“На місці події працювала спільна робоча група відповідних підрозділів, фахівці яких відібрали зразки води, повітря та риби. Попередньо встановлено, що у результаті мору загинуло понад 7,5 тисяч  риб.

У ході досудового розслідування, розпочатого за ознаками правопорушення ч. 2 ст. 242 (Порушення правил охорони вод) Кримінального кодексу України, призначено низку експертиз”, – йдеться у повідомленні.

Водночас поліцейські перевіряють кілька версій можливих причин екобіди, у тому числі примусове зниження рівня води у річці та шкідливі викиди місцевих підприємств. Процесуальне керівництво здійснюється Бердичівською місцевою прокуратурою.

Нагадаємо, встановили причини загибелі риби на річці Уж та порахували збитки, які становлять понад 7,3 млн грн. Жах! На Житомирщині екологи знову зафіксували масову загибель риби. Збитки рахують у мільйонах.

 

Leave a Comment