У Житомирі судили бойовика терористичного угруповання «Восток», який перебуває у розшуку

У Житомирі судили бойовика терористичного угруповання «Восток», який перебуває у розшуку

Зловмисник перебуває у розшуку.

За матеріалами контррозвідки СБУ до 12 років ув’язнення у Житомирі засудили бойовика терористичного угруповання «Восток». Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

Під час досудового розслідування слідчі спецслужби встановили, що уродженець Донеччини, який упродовж декількох років проживав у Житомирській області, у липні 2014 року приєднався до незаконних збройних формувань. Там він був призначений на посаду командира артилерійської системи 2С9 «Нона» так званої «окремої бригади спеціального призначення «Восток».

Перебуваючи у складі бандформування, він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції, зокрема здійснював обстріли позицій українських підрозділів поблизу аеропорту Донецька, а також Макіївки та Ясинуватої.

Корольовський районний суд Житомира визнав фігуранта провадження винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) та ч. 2 ст. 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України. Апеляційний суд Житомирської області залишив рішення суду першої інстанції без змін”, – йдеться у повідомленні.

Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його затримання та приведення судового рішення до виконання. Зловмисник перебуває у розшуку.

Нагадаємо, СБУ викрила мережу антиукраїнських агітаторів, які працювали на спецслужби Росії. Справу одного із найбільших організованих угруповань «копачів» бурштину СБУ передала до суду.

 

 

Leave a Comment