Із жовтня родини Житомирщини отримуватимуть субсидії та пільги готівкою

Із жовтня родини Житомирщини отримуватимуть субсидії та пільги готівкою

ОДА.

Із жовтня домогосподарства та «пільговики» на Житомирщині отримуватимуть субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг у монетизованій формі. Виплату такої допомоги здійснюватимуть місцеві органи соціального захисту населення в області. Про це повідомила пресслужба житомирської облдержадміністрації з посиланням на директора департаменту праці, соціальної та сімейної політики Юрія Прокопця.

«Станом на 19 вересня цього року житлову субсидію в області отримує 103,9 тис. домогосподарств, а це – 21,9% родин на Житомирщині. Якщо родині автоматично перепризначали субсидію у травні цього року, то у жовтні не потрібно звертатися за житловою субсидією на опалювальний період 2019/2020 року. У такому випадку органи соцзахисту здійснять автоматично розрахунок після отримання інформації про доходи за 1-2 квартали 2019 року. Проте якщо у травні родині відмовили у призначенні житлової субсидії, то таке домогосподарство вже зараз може повторно звернутися за призначенням субсидії», – розповів Юрій Прокопець.

Директор департаменту наголосив на тому, що у разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у будинку осіб, складу сім’ї члена домогосподарства, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг подаються нові заява та декларація. Заяву та декларацію для призначення житлової субсидії можна подати як до місцевих органів соцзахисту, так і через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

Пенсіонери та інші громадяни, які отримували житлову субсидію через уповноважені банки готівкою та безготівковою формами через «Ощадбанк», будуть продовжувати отримувати її в банківській установі. Інші громадяни, які матимуть субсидію і не нададуть банківські рахунки до органів соцзахисту населення, будуть отримувати житлову субсидію на поштовому відділенні зв’язку.

Домогосподарства, в яких житлова субсидія перевищуватиме 5 тис. грн, будуть отримувати її у безготівковій формі.

Нагадаємо, жителям Овруцького району безпідставно призначали субсидії та виплати малозабезпеченим. У Малині перевірили отримувачів соцвиплат та субсидій.

Leave a Comment