Камери на житомирських школах передадуть на баланс комунального підприємства

Камери на житомирських школах передадуть на баланс комунального підприємства

Рішення прийме виконком.

Камери відеоспостереження, які встановили у житомирських школах протягом року, передадуть на баланс та обслуговування КП «Міський інформаційний центр». Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міської ради.

«Зобов’язати департамент освіти Житомирської міської ради передати в оперативне управління комунального підприємства «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради обладнання, програмне забезпечення та документацію системи відеоспостереження закладів загальної середньої освіти міста», – йдеться у документі.

Камери на школах Житомира встановили протягом року. В такий спосіб, переконані у міській раді, вдасться подбати про безпеку дітей.

«Загалом встановили по дві камери у кожному загальноосвітньому закладі міста. Тепер передаємо їх на комунальне підприємство для обслуговування», – пояснив директор департаменту освіти міської ради Валентин Арендарчук.

Вже на найближчій сесії міської ради депутати виділять кошти на закупівлю нового програмного забезпечення для загальноміської системи відеоспостереження. В такий спосіб вирішать проблему із відсутністю ключів доступу. Їх постачальник системи відмовився передати у комунальну власність і питання вирішують у судовому порядку. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомив директор КП «Міський інформаційний центр» Валентин Харченко.

Нагадаємо, що держпродспоживслужба дозволила не обмежувати функціонування груп продовженого дня у школах. У 9 школах області встановлять компостери для переробки відходів з їдалень.

Leave a Comment