Капітальний ремонт бульвару Польського у Житомирі робитимуть львів’яни

Капітальний ремонт бульвару Польського у Житомирі робитимуть львів’яни

За понад 4 мільйона.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради з другої спроби провело тендер на капітальний ремонт бульвару Польського з облаштуванням благоустрою. Конкурс виграло ТОВ «Перспектива місто буд», зареєстроване у Львові. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Минулий тендер на виконання капремонту Польського бульвару, який був оголошений 2 серпня, скасували через недостатню кількість учасників. Новий конкурс оголосили 22 серпня, а вже 9 вересня визначили переможця. За роботи львівському «Перспектива місто буд», засновником якого є житель Чернівецької області, заплатять 4 млн 353 тис. 284 грн. Окрім львів’ян, у тендері брали участь також дві житомирські фірми — ТОВ «УК «Комфорт-Буд» та ПП «Прогрес-Буд». Примітно, що перша компанія була єдиною, яка зголосилася на попередній конкурс.

Згідно із умовами договору, до виконання робіт із капремонту переможець тендеру має приступити вже 30 вересня. Завершити все мають до кінця року.

Нагадаємо, що житомирські комунальники відмінили торги по ремонту двох вулиць. Житомирська витратить 3 млн грн з бюджету на ремонт покрівлі садочка.

Leave a Comment