Карантин закінчився: вже з 18 лютого у школах міста розпочнеться навчальний процес

Навчально-виховний та освітній процеси у школах Житомира та Вересів, а також закладах професійно-технічної освіти Житомира відновлять з 18 лютого. Про це повідомили у ході засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій 14 лютого, – інформує прес-служба міської ради.

«Завдяки введеним обмежувальним заходам рівень захворюваності на грип та ГРВІ знизився порівняно з епідемічним порогом на 2,8%. Станом на 14 лютого у Житомирі відмічається зниження захворюваності серед дорослих порівняно з минулим тижнем на 78 випадків, серед дітей має місце зниження на 502 випадки, серед учнів навчальних закладів кількість захворювань зменшилася на 174 випадки (-27,9%). Водночас залишається нестійкою епідемічна ситуація щодо захворюваності населення на кір», – розповіла начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Місюрова.

За підсумками засідання було прийнято рішення – департаменту освіти міської ради підготувати розпорядження міського голови про відновлення навчально-виховного та освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Житомира, Вересівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області, закладах професійно-технічної освіти Житомира з 18 лютого 2019 року. Нагадаємо, у Житомирі з 30 січня було призупинено у загальноосвітніх, позашкільних закладах, закладах професійно-технічної освіти.

Нагадаємо, петицію про запровадження карантину підписали школярі, щоб не ходити на уроки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *