«Карантинне» навчання у вузах нічим не відрізнятиметься від шкільного

«Карантинне» навчання у вузах нічим не відрізнятиметься від шкільного

Про особливості навчального року в умовах COVID-19.

Специфіка навчання у вищих навчальних закладах під час пандемії у Житомирі нічим не відрізнятиметься від шкільних. Про це в інтерв’ю «Вголос.Zt» розповів проректор Поліського національного університету Іван Мартинчук.

«По великому рахунку, різниці між навчанням у вузах та школах не буде. Постанова Міністерства охорони здоров’я єдина для всіх. Вона визначає, хто, коли і за яких умов піде на навчання», ‒ сказав Мартинчук.

За його словами, у Поліському національному університеті навчання триватиме в три етапи. Так, з 1 вересня 2020 р. Процес стариує для здобувачів вищої освіти 2, 3, 4 курсів за освітнім ступенем бакалавра та 2-го курсу за освітнім ступенем магістра. Першокурсники за освітнім ступенем бакалавра (нормативного і скороченого терміну навчання) та магістра розпочнуть вчитися з 15 вересня. Із 1 жовтня 2020 р. навчання почнеться для здобувачів вищої освіти 1-го та 2-го курсів за освітнім ступенем доктора філософії.

В той же час, наголошує Іван Мартинчук, у разі оголошення помаранчевого або червоного рівня карантинних обмежень, вузи знову припинять навчальний процес.

Нагадаємо, що у травні в Поліському національному університеті провели День кар’єри ЄС. ПНУ оприлюднив результати опитування по коронавірусу.

Розмова та фото: Дмитра САВЧЕНКА.

Leave a Comment