Керував авто під наркотиками: житомирянина позбавили водійських прав та оштрафували на понад 20 тисяч

Керував авто під наркотиками: житомирянина позбавили водійських прав та оштрафували на понад 20 тисяч

Позбавлений прав водій знову сів за кермо напідпитку.

Корольовський районний суд Житомира виніс постанову щодо 26-річного мешканця Житомира. Чоловіка визнали винним за частиною 2 статті 130, Кодексу України про адміністративні правопорушення – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, вчинене особою, яка повторно протягом року піддавалася адміністративному стягненню за цією статтею. Про це повідомила пресслужба райсуду. 

“Цьогоріч липневої ночі, чоловік на дев’ятці їхав по Київському шосе, де й зупинили його поліцейські та склали протокол. Чоловік був з ознаками наркотичного сп’яніння, а саме: розширені зіниці, які не реагують на світло, почервоніння обличчя, порушення мови, поведінка яка не відповідає обставинам, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України та вчинив порушення, передбачене частиною 2 статті 130 КУпАП. У присутності двох свідків, чоловік відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп’яніння в умовах медичного закладу”, – йдеться у повідомленні.

Суд врахував обставини справи, характер правопорушення, особу правопорушника, та застосував до порушника адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 20 тис. 400 грн із позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Нагадаємо, за уникнення штрафу у 170 грн водій з Новограда заплатить 8,5 тисяч. Водію, який у п’яному вигляді намагався відкупитися від поліції, світить 4 роки тюрми.

Leave a Comment