Голові садівничого товариства, який “взяв” 1600$ за земельну ділянку у Буках, “світить” 7 років тюрми

Голові садівничого товариства, який “взяв” 1600$ за земельну ділянку у Буках, “світить” 7 років тюрми

Хабарник.

На Житомирщині голові садівничого товариства, обвинуваченому в одержанні 1600 доларів США неправомірної вигоди за виділення земельної ділянки у Буках, «світить» від 3 до 7 років. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Установлено, що голова садівничого товариства, 65-річний житомирянин,  у відповідь на прохання жителя Житомира щодо виділення земельної ділянки площею 0,15 га у селі Буки для ведення садівництва, поставив вимогу: землю виділить за умови, коли, крім 1000 грн членського внеску для вступу у товариство, ще й особисто йому буде надано 1600 доларів США.

А щоб не було ніяких сумнівів та зволікань із наданням зазначеної суми,  він забрав виписаний членський квиток та встановив термін – дві години на доставку коштів, інакше надання ділянки скасує”, – йдеться у повідомленні.

Проте поправити своє фінансове становище незаконним способом голові садового товариства не вдалося. Відразу після одержання неправомірної вигоди на суму 1600 доларів США (за курсом на той час становило понад 42 тис. грн), безпосередньо в офісі садівничого товариства, 26 червня  був затриманий правоохоронцями.

Прокуратура Житомирської області здійснюватиме публічне обвинувачення у справі стосовно одержання неправомірної вигоди головою громадської організації одного із садівничих товариств Житомирського району.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 368-3 (одержання, поєднане з вимаганням, неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) КК України вже затверджено та скеровано до Житомирського районного суду.

“Санкція зазначеної статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна”, – додали у прокуратурі.

Нагадаємо, СБУ затримала на хабарі начальника управління Держеконагляду Житомирщини.Заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар. Інженеру із Житомиргаз, якого затримали із хабарем, заборонили вночі виходити із дому.

Leave a Comment