Комунальні житомирські кінотеатри торік заробили 2,7 мільйонів

Комунальні житомирські кінотеатри торік заробили 2,7 мільйонів

Всі гроші витратили на утримання.

Протягом 2017 року комунальне підприємство «Об’єднана дирекція кінотеатрів» Житомирської міської ради заробило 2 млн 700 тис. грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету розповіла його директор Інна Сергійчук.

«Левову частку доходів отримали від надання в оренду приміщення кінотеатру «Жовтень». Завдяки використанню нового сучасного обладнання, яке у 2016 році придбали за кошти міського бюджету, цього року на понад 800 тисяч гривень менше підтримки отримали від міської ради», — розповіла керівник підприємства.

За її словами, у 2018 році підприємство планує збільшити свої доходи. Зокрема, планують збільшити збір за рахунок відвідуваності вечірніх сеансів.

До слова, до складу комунального підприємства «Об’єднана дирекція кінотеатрів міста» Житомирської міської ради входить три структурних підрозділи: «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка», кінотеатр «Жовтень», кінотеатр «Космос». Основним видом діяльності комунального підприємства є демонстрування кінофільмів. Лише структурний підрозділ «Спеціалізований дитячий кінотеатр ім. І.Франка» використовується за призначенням, тобто здійснює кінопоказ.

Нагадаємо, усередині кінотеатра “Космос” розруха, але у міста були на нього є плани. Житомиряни збирали підписи, щоб відновити колишній кінотеатр «Космос».

 

 

Leave a Comment