Комунальники Житомира придбають понад 400 «лежачих поліцейських»

Комунальники Житомира придбають понад 400 «лежачих поліцейських»

За понад 200 тисяч.

Комунальне підприємство «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради придбає 442 конструкції лежачих поліцейських. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили 18 серпня. Із підрядником визначилися 10 вересня, а договір уклали 19 жовтня.

Участь у тендері взяли 3 компанії. Всі — столичні. Попри те, що 2 з 3 компаній надали майже вдвоє нижчі пропозиції вартості робіт, тендерний комітет відхилив обидві з них. В одному з випадків причиною стало накладення цифрового підпису не уповноваженої особи, а безпосередньо компанії. В іншому випадку, попри те, що ціна становила на 2 грн дорожче, аніж у конкурентів, заявку визнали необґрунтовано низькою. Підставою для цього стало не надання учасником обґрунтування запропонованої ціни. Тож переможцем визнали київське ТОВ «Імпекс-Україна». Попри те, що ціна пропозиції виявилася майже на 82 тис. грн дорожчою від конкурентів.

Нагадаємо, що з бюджету Житомира витратять понад 600 тис. грн на ремонт тротуарів. Водії Житомира просять демонтувати самовільно встановлені житомирянами «лежачі поліцейські».

Leave a Comment