З бюджету Житомира витратять понад 600 тисяч на ремонт тротуарів

З бюджету Житомира витратять понад 600 тисяч на ремонт тротуарів

На Мальованці.

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради витратить 613 тис. 204 грн 84 коп на ремонт тротуарів у мікрорайоні Мальованка. Інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Підрядника визначали за спрощеною процедурою, без конкурсу. Відремонтувати мають вулицю Героїв Пожежних (від вулиці Святого Йоана Павла ІІ до вулиці Кармелюка).

Договір планують укласти з ПП «Будпром-Технологія». Згідно із даними реєстру фізичних та юридичних осіб Мін’юсту, основним видом діяльності фірми є виробництво плитки. Її власником та керівником є Віктор Сахневич. Той самий, який у 2017-му році подав проєкт бюджету участі щодо будівництва доріжки з твердим покриттям вздовж річки Кам’янка. Він став одним із переможців.

Примітно, що сам Віктор Сахневич, згідно із даними з вищезгаданого реєстру, проживає на узбережжі річки Кам’янка по вулиці Набережна, 12.

Нагадаємо, що половина житомирських тротуарів, які ремонтують бюджетним коштом, знаходяться на округах однопартійців мера Сухомлина. Жителі Крошні ще рік тому скаржилися на відсутність тротуарів та розбиті дороги.

Leave a Comment