Контрактник отримав 9 років за крадіжку військового майна вартістю 850 000 гривень

Контрактник отримав 9 років за крадіжку військового майна вартістю 850 000 гривень

За отримані гроші хотів придбати «ферму» по виготовленню біткоїнів. 

 Військова прокуратура Житомирського гарнізону довела у суді вину солдата, який викрав із військової частини деталі інтерактивного комплексу імітаційного моделювання бойових дій. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України. 

Контрактник був оператором  групи імітаційного моделювання і мав доступ до комп‘ютерного класу із унікальним обладнанням. Обслуговуючи комплекс, «солдат-хакер» незаконно заволодів його деталями загальною вартістю 850 тисяч грн. Комплектуючі крадій збував, а за отримані гроші хотів придбати «ферму» по виготовленню біткоїнів.

“Вироком Богунського районного суду м. Житомира 5 квітня військовослужбовця засуджено до покарання у вигляді 9 років позбавлення волі за порушення ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України. Також задоволений цивільний позов,  за яким солдат-крадій має відшкодувати частину завданої матеріальної шкоди в розмірі 597 тисяч гривень.   Решту збитків повернуто військовими прокурорами спільно з спецполіцією в ході слідчих і розшукових дій – предмети злочину на суму 370 тисяч гривень виявлено і вилучено у підприємців у Києві та Львові”, – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, на Житомирському бронетанковому заводі виявили нестачу комплектуючих на понад 8 мільйонів. Житомирський бронетанковий цьогоріч отримає у 2,5 рази більше замовлень, ніж торік.

Leave a Comment