На Житомирському бронетанковому заводі виявили нестачу комплектуючих на понад 8 мільйонів

На Житомирському бронетанковому заводі виявили нестачу комплектуючих на понад 8 мільйонів

Загалом по Україні на 48 мільйонів.

Тимчасова слідча комісія щодо корупції в оборонному секторі виявила на Житомирському бронетанковому заводі нестачу комплектуючих до бронетанкового озброєння на 8,3 млн грн. Про це повідомляє сайт «Цензор.НЕТ».

Комісія Міністерства оборони України під час інвентаризації виявила на заводах оборонного комплексу нестачу комплектуючих загальною вартістю близько 48 мільйонів гривень, повідомляє видання.

«Стосовно бронетанкових заводів, то станом на сьогодні комісією виявлено нестачу комплектуючих. Львівський завод – 1,7 млн грн, Миколаївський завод – 6,2 млн грн, Харківський завод – 19,7 млн грн, Житомирський завод – 8,3 млн грн… Це близько 48 млн грн», – цитує «Цензор.НЕТ» начальника Центрального бронетанкового управління Збройних сил України Юрія Мельника.

У міністерстві оборони планують провести повну інвентаризацію підприємств «Укроборонпрому» до 30 червня. Підсумки аудиту обіцяють оприлюднити вже 30 липня.

Нагадаємо, що житомирська поліція «отримала на горіхи» від Порошенка через плакати активістів. Голосувати за себе президент закликав під час робочої поїздки на Житомирщину.

Leave a Comment