Коростенець, який знущався над Прапором України, може сісти на 3 роки у тюрму

Коростенець, який знущався над Прапором України, може сісти на 3 роки у тюрму

 Хлопець зняв прапор поблизу адмінприміщення.

Слідчі Коростенського відділу поліції 15 лютого розпочали розслідування наруги над державним символом. Один з користувачів соціальної мережі виклав на сторінці відео із записом пошкодження Прапора України. А 18 лютого поліцейські на підставі зібраних свідчень та доказів оголосили про підозру у вчиненні правопорушення 23-річному коростенцю. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

У ході досудового розслідування встановлено, що події розгортались 7 січня увечері у центрі міста. Один з парубків з групи молоді, які йшли з кафе на дискотеку, зняв встановлений поблизу адміністративного приміщення Прапор. Згодом почав розмахувати ним, бити об землю та нецензурно при цьому висловлюватись. Поліцейські дізнались про подію завдяки відео, записаному та розміщеному у соціальній мережі одним з очевидців. Нині встановлено особи обох парубків: і виконавця, і оператора. У рамках кримінального провадження вони дали свої свідчення.

«Наруга над Прапором, що є Державним символом – це прояв крайньої неповаги і до батьків, і до себе, і до своєї країни. Парубок, який це вчинив, перебував у стані сп’яніння, однак це ніскільки його не виправдовує, швидше навпаки – свідчить про ставлення до моральних норм та людських цінностей», – прокоментував начальник ГУНП Житомирщини В’ячеслав Печененко.

Слідчі Коростенського відділу поліції 18 лютого оголосили хлопцеві про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 338 (Наруга над державними символами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді як штрафу, так і позбавлення волі терміном до 3 років.

Нагадаємо, що сотні житомирян утворили “ланцюг єдності” та розгорнули гігантський прапор. У Житомирі підняли прапор Військово-Морських Сил України на підтримку полонених моряків.

Leave a Comment