Красиво жити: в ОДА хочуть купити «Хюндай» для власних потреб

Красиво жити: в ОДА хочуть купити «Хюндай» для власних потреб

За 900 тисяч з бюджету.

Житомирська обласна державна адміністрація придбає автомобіль «Hyundai Santa Fe» для власних потреб. Оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Автомобіль, пояснили в облдержадміністрації, купують для апарату ОДА.

«Ще за попереднього голови на це авто планували витратити півтора мільйона, але були проблеми з тендером. Та й задорого. Вирішили, що за ці кошти можна купити мінімум два автомобілі», ‒ пояснили нам в облдержадміністрації.

Аукціон має відбутися вже 18 жовтня. У технічній документації до тендеру зазначено, що авто повинне мати двозонний клімат-контроль, бездротовий зарядний пристрій для смартфонів, підігрів керма та передніх сидінь. Замовник також хоче мати у комплектації розетку для ноутбука, текстильну оббивку салону та хромовані пороги і ручки.

До слова, у декларації нового керівника апарату ОДА Олега Шарварка зазначено, що він має у власності «Mitsubishi Outlander» 2009-го року випуску.

Нагадаємо, що керівником апарату облдержадміністрації призначили екс-начальника вокзалу «Київ-Пасажирський». Для обласної школи з легкої атлетики придбають автомобіль за понад 800 тис. грн.

Leave a Comment