Кузьміних та Арешонкова ЦВК визнала народними депутатами України

Кузьміних та Арешонкова ЦВК визнала народними депутатами України

 Станом на 1 серпня ЦВК визнала обраними 153 народних депутатів України.

Центральна виборча комісія 1 серпня визнала обраними ще 17 народних депутатів. Серед них двоє з Житомирської області. Про це повідомили у відділі взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії.

На підставі оригіналів протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 17 ОВО, визнавши обраними народними депутатами України 17 осіб. Серед них двоє – з Житомирщини. Це кандидат від партії «Слуга народу» від округу №67 Сергій Кузьміних та екс-нардеп Володимир Арешонков, який цього разу «самовисувався» від округу №64.

Цікаво, що Кузьміних на своєму окрузі боровся із «вічним» депутатом Віктором Развадовським. Останній «програв» конкуренту на 2%. А от Арешонков випередив кандидата від партії «Слуга народу» Вячеслава Сігачова лише на 0,8%.

Нагадаємо, поліцейські на Житомирщині зафіксували 25 повідомлень про можливі порушення.  Їх «зробили»: Литвин, Журавський, Развадовський… «Вічні» нардепи-мільйонери програли вибори.

Leave a Comment