Любов Цимбалюк попросила депутатів знайти кошти у бюджеті на доплату вихователям дитсадків (ОНОВЛЕНО)

Любов Цимбалюк попросила депутатів знайти кошти у бюджеті на доплату вихователям дитсадків (ОНОВЛЕНО)

 Сухомлин пообіцяв, що питання розглянуть вже сьогодні.

Депутат Житомирської міської ради Любов Цимбалюк запропонувала колегам винайти кошти у бюджеті на надбавку за складність і напруженість для педагогічних працівників дошкільних та позашкільних навчальних закладів. Про це вона сказала у ході засідання сесії 23 квітня.

«Не для кого не є таємницею, яка кількість наших громадян вимушена виїжджати на заробітки з України. На жаль, першою причиною цієї ситуації є маленька зарплата. Зарплата, що сьогодні є у фахівців, які працюють із дошкільнятами, також досить низька. Дуже не хотілося б, щоб у майбутньому ми дійшли до того, що у нас не вистачатиме працівників, які на самому початку життя виховують та допомагають нам із вихованням наших дітей. Я думаю, що це надважлива проблема. Зрозуміло, що є проблеми із бюджетом, а також зрозуміло, що можна відповісти «немає коштів»… Сергію Івановичу (звернулася до міського голови, – авт.), чи може хтось із фахівців міської ради надати інформацію, скільки коштів у місяць на цю доплату педагогам потрібно. Зокрема, на ці 15%. На той мінімум, який запропонували виконавчі органи влади та гуманітарна комісія. А також хочу звернутися до всіх депутатів, щоб розглянути це питання та винайти кошти на цю доплату», – сказала Цимбалюк.

Міський голова Сергій Сухомлин відповів, що вже відома сума коштів, а також пообіцяв, що готовий надати відповідь та розглянути питання пізніше у ході сесії.

Update: У Житомирі з 1 червня працівники дошкільних та позашкільних навчальних закладів будуть отримувати надбавку в розмірі 15%. Таке рішення прийняли на сесії міської ради 23 квітня.

Нагадаємо, за ініціативи Любові Цимбалюк депутати попросили Верховну Раду прийняти звернення до Путіна. Займаючись виборами президента, Сухомлин забув про житомирян,– Любов Цимбалюк.

Leave a Comment