Займаючись виборами президента, Сухомлин забув про житомирян, – Любов Цимбалюк

Займаючись виборами президента, Сухомлин забув про житомирян, – Любов Цимбалюк

Депутат відреагувала на «бунт» перевізників.

Займаючись президентськими виборами, міський голова Сергій Сухомлин забув про нагальні проблеми житомирян. Так вважає голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк.

«Найбільш незахищені верстви населення Житомира знову опинилися наодинці зі своїми проблемами. Всім відомо, що з 1 квітня міські перевізники відмовилися безкоштовно перевозити деякі пільгові категорії житомирян.

На сьогодні керівництво Житомирської міської ради ніяким чином не намагається вирішити цю проблему. Очевидно, переймаючись результатом виборів президента, а не повсякденними клопотами містян», – сказала Любов Цимбалюк.

За її словами, міський голова і його профільний заступник мають вимагати від перевізників і надалі перевозити 8 пільгових категорій безкоштовно. Адже це прописано у додатковій угоді із власниками маршруток і є обов’язковою умовою при вартості проїзду у 5 гривень.

«Коли виконком Житомирської міської ради давав згоду на підвищення вартості проїзду у маршрутках з 3 до 5 гривень, перевізникам ставили дві умови. Це безкоштовне перевезення 8 категорій пільговиків та встановлення валідаторів. На сьогодні жодна з цих двох умов не виконується», – продовжила Цимбалюк.

На її думку, Житомирська міська рада у такому випадку має або подавати до суду на перевізників через невиконання умов угоди або повертати вартість проїзду до 3 гривень.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді не знають, що робити із перевізниками, які відмовилися перевозити більшість категорій пільговиків. З 1 квітня власники маршруток вирішили залишити право безкоштовного проїзду лише за учасниками АТО та членами родин загиблих і за дітьми-сиротами.

Leave a Comment